Oczyszczacze przemysłowe

Przemysłowe oczyszczacze powietrza doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o dużej powierzchni, takich jak kawiarnie, restauracje, puby, a także magazyny czy firmy. Te  wbrew pozorom niewielkie urządzenia są niezwykłym udogodnieniem zarówno dla samych pracowników, jak i klientów. Poprawiają bowiem w znacznym stopniu nie tylko jakość powietrza w pomieszczeniu, ale także ogólne samopoczucie. Z myślą o pracodawcach, którzy chcą zagwarantować jak najlepsze warunki pracy, uwzględniliśmy w swojej ofercie profesjonalne oczyszczacze powietrza do firmy. Oferujemy sprzęt od renomowanych producentów na rynku, takich jak Extreme czy Super Air. Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą częścią oferty, w której znajdziesz wentylatory przemysłowe, a także klimatyzatory sprawdzające się podczas upalnych dni.

Oczyszczacz powietrza do firmy - dlaczego warto?

Zastanawiasz się nad zakupem oczyszczacza powietrza do firmy? Nie da się ukryć, że jako pracodawca, zgodnie z art. 207 § 2 kp, jesteś zobowiązany do ochrony zdrowia i życia swoich pracowników, czyli do zapewnienia im bezpiecznych, higienicznych warunków pracy, wykorzystując osiągnięcia nauki oraz techniki. W tym wypadku przemysłowy oczyszczacz powietrza będzie strzałem w dziesiątkę, gdyż ze względu na współczesny rozwój przemysłu jakość powietrza uległa pogorszeniu. Dzięki temu niepozornie prezentującemu się urządzeniu będziesz mógł chronić swoich pracowników przed niekorzystnymi skutkami smogu, lotnymi związkami organicznymi, a także płytkami roślinnymi wywołującymi alergie w okresie pylenia.

Przemysłowy oczyszczacz powietrza - jaki wybrać?

Chcesz zapewnić swoim pracownikom jak najlepsze warunki pracy, jednak nie wiesz, jaki oczyszczacz powietrza do firmy wybrać? Nic się nie martw, już pędzimy z odpowiedzią! Najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie wyposażone w filtr węglowy oraz HEPA, który zredukuje występowanie zarówno zanieczyszczeń, jak i pyłków. W naszym sklepie znajdziesz m.in. przemysłowy oczyszczacz powietrza Extreme EAS1300 charakteryzujący się niezwykłą skutecznością, a do tego zaopatrzony w zestaw filtrów HEPA oraz duży, aktywny filtr węglowy pozwalający na uzyskanie świeżego powietrza. Godnymi polecenia modelami są również Super Air SA PRO 2000, który doskonale sprawdzi się w restauracjach czy palarniach oraz Super Air PRO 2000XE1 i 2000XE2 wykorzystywane najczęściej w pomieszczeniach, gdzie unoszą się lotne związki, szkodliwe gazy czy drobinki farb i lakieru.

Oczyszczacze przemysłowe

EXTREME EAS1300 EXTREME EAS1300
Producent: EXTREME
Cena: 17 900,00 zł

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

szt.
zobacz więcej
SUPER AIR SA PRO 2000 SUPER AIR SA PRO 2000
Producent: SuperAir
Cena: 7 300,00 zł

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

szt.
zobacz więcej
SUPER AIR SA PRO 2000XE1 SUPER AIR SA PRO 2000XE1
Producent: SuperAir
Cena: 8 950,00 zł

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

szt.
zobacz więcej
SUPER AIR SA PRO 2000XE2 SUPER AIR SA PRO 2000XE2
Producent: SuperAir
Cena: 9 990,00 zł

Dostępność: niedostępny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl