Oczyszczacz powietrza Hyundai PURIFY+ HRP-420PH

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 490,00 zł 1490.00
Cena netto: 1 211,38 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: HYUNDAI
Kod produktu: Oczyszczacz powietrza Hyundai PURIFY+ HRP-420PH
Pin It

Opis

Podświetlenie informujące o stanie jakości powietrza w pomieszczeniu.

Oczyszczacz na bieżąco analizuje jakość powietrza dzięki precyzyjnym czujnikom i sygnalizuje ją podświetlając się na określony kolor. Zielony oznacza, że jakość powietrza jest optymalna, żółty dobra, niebieski akceptowalna natomiast czerwony zła. Poziom smogu mierzony jest dla cząsteczek PM 2,5 czyli najbardziej szkodliwych dla naszego zdrowia.

Wyposażony w zaawansowane filtry Jonów Srebra, Katalityczny i Węgla Aktywnego.

Urządzenie Hyundai Purify+ zostało wyposażone w 8-etapowe oczyszczanie powietrza w celu zapewnienia jak najwyższego komfortu użytkownika. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szeregu filtrów m.in przeciwpyłowego, HEPA H13 czy filtrem węgla aktywnego, filtrem foto-katalitycznym a także sita molekularnego czy lampy UV. Oczyszczacz jest dodatkowo w standardzie wyposażony w nawilżacz i jonizator powietrza.

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza

Najzdrowszy sposób nawilżenia zapewnia odpowiedni wskaźnik wilgotności powietrza, a para wodna wytrąca pyłki, kurz, i inne zanieczyszczenia gromadzące się w powietrzu.

Lampa UV

Światło ultrafioletowe niszczy struktury DNA bakterii i wirusów, które nie zatrzymały się na filtrze HEPA.

Jonizacja powietrza

Generuje jony ujemne (aniony), które przyciągają dodatnie cząsteczki generowane głównie przez urządzenia elektryczne. Powietrze naładowane dodatnie sprzyja namnażaniu się mikroorganizmów. Urządzenie polepsza strukturę powietrza emitując 10 milionów anionów na sekundę.

Filtr foto-katalityczny

Składa się z gąbki na której powierzchni zastał trwale naniesiony dwutlenek tytanu (TiO2). Z powodzeniem katalizuje on zanieczyszczenia powietrza. Dwutlenek tytanu jest trwały i nietoksyczny.

Sito molekularne

Podobnie jak filtr węgla aktywnego materiał użyty do tego filtra posiada dużą ilość porów ( o innej wielkości niż węgiel aktywny) – dzięki czemu oczyszcza powietrze z cząstek o innej wielkości niż filtr węglowy.

Filtr z węglem aktywnym

Na jego powierzchni zatrzymuje się większość organicznych jak i nieorganicznych związków chemicznych. Skutecznie absorbuje dymy, zapachy, formaldehyd, benzen, ksylen oraz metale ciężkie.

Filtr HEPA H13

Chcesz usunąć smog, a wraz z nim cząsteczki PM2,5 z pomieszczenia? Filtr tej klasy zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 μm, oraz do 95% cząstek w rozmiarach od 0,1 μm do 0,3 μm. Zatrzymują również komórki pierwotniaków, grzybów, bakterii, roztoczy, pyłków etc.

Filtr wstępny

Filtr wstępny czyli mikroporowata gąbka, która ma za zadanie zatrzymać na swojej powierzchni większe cząstki zanieczyszczeń tj. kurz, sierść, włosy

Zdalna kontrola WiFi (standard)

Zarządzaj oczyszczaczem Hyundai wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę! Oczyszczacz powietrza Hyundai Purify+ jest wyposażony w moduł Wi-Fi, dzięki któremu możemy zdalnie zarządzać jego pracą zarówno z domu jak poza nim. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji Tuya Smart którą możemy zainstalować na telefonach opartych na Android lub iOS.

Wyposażony w lampę UV-C

Urządzenie Hyundai Purify+ zostało wyposażone w lampę UV, która ma za zadanie powstrzymać rozwój bakterii i wirusów. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji powietrza. Emitowana jednostka UV-C o długości 253,7nm jest w pełni bezpieczna dla użytkowników poprzez odpowiednie umieszczenie lampy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl