O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję na rynku sprzętu klimatyzacyjnego, wentylacyjnego oraz sprzętu osuszającego stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Od 2004 roku prowadzimy również sprzedaż internetową, dzięki czemu mamy prawdopodobnie największe doświadczenie w szeroko pojmowanej branży wentylacyjnej.

Mamy najszerszą na rynku ofertę osuszaczy domowych, profesjonalnych i przemysłowych zarówno kondensacyjnych jak i adsorpcyjnych. W naszej ofercie znajdują się również mobilne klimatyzatory w tym profesjonalne i przemysłowe, wentylatory i cyrkulatory powietrza, nawilżacze powietrza, oczyszczacze i filtry powietrza oraz piecyki naftowe.

Platforma internetowa TwójKlimat.pl jest obecnie najnowszym projektem naszej firmy będącym odpowiedzią na potrzeby rynku. Oferuje szeroką gamę produktów począwszy od najpopularniejszego sprzętu domowo-biurowego po zaawansowane urządzenia profesjonalne.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie. Oferujemy sprzęt najlepszych firm obecnych na rynku w tym znaczną część importowaną i dystrybuowaną bezpośrednio przez naszą firmę. Nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji i zawsze służą radą i doradztwem technicznym.

Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów a przesyłki wysyłamy przez znane i sprawdzone firmy kurierskie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@twojklimat.pl

lub telefonicznie pod numerami:

22 3956070

22 3956071

22 3956072

602 477 347

 

Twój Klimat.pl jest zarejestrowanym znakiem fimy UNI-LUX Sp. z o.o.

 

UNI-LUX  Sp. z o.o.
NIP 526-13-47-573
REGON 010395373
Krajowy Rejestr Sądowy prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m.st.w Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS wpis nr 0000181483, kapitał zakładowy 50.000 złotych.

ul. Jana Kazimierza 61

01-267 Warszawa


www.uni-lux.eu

www.unilux.waw.pl

www.twojklimat.pl

 Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Twój Klimat

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl