Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Nawilżacze profesjonalne

Nawilżacze powietrza można podzielić na domowe i profesjonalne. Podczas gdy te pierwsze służą zapewnieniu optymalnej wilgotności powietrza w domu, przemysłowy nawilżacz powietrza ma za zadanie zagwarantować określoną wilgotność powietrza na znacznie większych powierzchniach. Dotyczy to w szczególności zakładów produkcyjnych i dużych hal magazynowych, ale też bibliotek, muzeów i archiwów, które przechowują wrażliwe zasoby. W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości urządzenia oferujące profesjonalne nawilżanie powietrza. Nawilżacz powietrza do dużych powierzchni? U nas kupisz go bez problemu!

Profesjonalne nawilżanie powietrza

O ile domowe nawilżacze powietrza świetnie sprawdzają się w przypadku użytkowników indywidualnych, o tyle w bardziej wymagających warunkach niezbędne są zaawansowane urządzenia klasy profesjonalnej. Przemysłowy nawilżacz powietrza sprawdzi się wtedy, gdy w danym pomieszczeniu zachodzą procesy technologiczne wymagające określonych warunków. Jeśli w procesie biorą udział materiały higroskopijne (materiały zdolne do pochłaniania pary wodnej i wody), należy zadbać o to, by parametry powietrza były odpowiednie, tak by zachować ich właściwości fizykochemiczne aż do zakończenia procesu. Ma to szczególne znaczenie np. w przypadku przemysłu papierniczego i drukarskiego. Wilgotność papieru może bowiem wpływać na jego objętość i elastyczność.

Nawilżacz powietrza do dużych powierzchni magazynowych

Utrzymywanie stałej wilgotności powietrza ma ogromne znaczenie w przypadku przechowywania określonych surowców i materiałów. Dotyczy to m.in. magazynów meblowych. Nagłe zmiany wilgotności powietrza mogą nieodwracalnie odkształcić lub uszkodzić drewno. Nieodwracalnym zmianom pod wpływem zmiennej wilgotności powietrza mogą ulec także artykuły przetworzone. W takich warunkach nawilżacz powietrza do dużych powierzchni jest niezbędny. Tego typu urządzenia sprawdzają się także w bibliotekach, muzeach i archiwach, czyli w miejscach, gdzie przechowywane są cenne i często wrażliwe zasoby.

Przemysłowy nawilżacz powietrza? Kupisz go w naszym sklepie!

Profesjonalne nawilżanie powietrza to mocny punkt naszej oferty. Proponujemy sprawdzone nawilżacze przeznaczone do zastosowań w przemyśle i na dużych powierzchniach. Posiadamy m.in. nawilżacze niemieckiej firmy Brune. Potrzebujesz pomocy przy wyborze? Chętnie doradzimy. Znajdziemy rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w danych warunkach. Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie i najwyższej jakości produktach, dobrze trafiłeś!

Nawilżacze profesjonalne

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B260

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B260
Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B260

Nawilżacz dyskowy B260 wyróżnia się swoją solidną obudową wykonaną z lakierowanej blachy stalowej oraz wysokiej jakości elementami plastikowymi, które dodatkowo wzmacniają nawilżacz i nadają mu wysoką trwałość.

W modelu B260 powietrze z otoczenia jest pobierane do urządzenia za pomocą specjalnego filtra. Proces ten służy do wstępnego oczyszczenia powietrza, co pomaga zmniejszyć zanieczyszczenia zarówno w powietrzu, jak i wewnątrz urządzenia, wspierając tym samym bezpieczne i higieniczne działanie. Kolejnym etapem jest przepuszczenie powietrza przez obracający się, wilgotny filtr dyskowy, który jest wykonany ze specjalnego materiału, odpornego na zabrudzenia. Dzięki unikalnemu projektowi, powierzchnia filtra zapewnia szczególnie dużą powierzchnię odparowania (3 m²), umożliwia wydajne, jednolite i energooszczędne nawilżanie. W wyniku tego procesu wilgoć jest uwalniana do powietrza w pomieszczeniu w postaci pary, natomiast wszelkie zanieczyszczenia, takie jak kamień czy brud, pozostają w urządzeniu.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 4 990,00 zł (netto: 4 056,91 zł )
szt.
  • nowość

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B600

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B600
Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B600

Nawilżacz B600 Professional: To mobilny, profesjonalny nawilżacz o dużej pojemności, zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji, wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i doskonałej wydajności, nawilżacz B 600 stał się wzorcem w segmencie mobilnych nawilżaczy. Duży wybór akcesoriów sprawia, że jest elastyczny, łatwy w obsłudze i gotowy do natychmiastowego użycia, bez konieczności skomplikowanego montażu.

Kontynuacja rozwoju modelu B500, który zdobył uznanie klientów na całym świecie, sprawia, że nawilżacz B600 bez wysiłku spełnia wszystkie wymagania i pomaga utrzymać stałe warunki klimatyczne. Zastosowanie radiowego systemu pomiaru wilgotności sprawia, że B600 jest prawdziwym graczem zespołowym. Może współpracować z innymi nawilżaczami i osuszaczami powietrza firmy Brune za pośrednictwem wspólnego czujnika. Urządzenia otrzymują w ten sposób identyczne wartości pomiaru. Dzięki tej harmonijnej współpracy urządzeń, możliwe jest stworzenie inteligentnego systemu kontroli wilgotności, który połączy nawilżacze i osuszacze powietrza. Dzięki temu systemowi można precyzyjnie utrzymać pożądany poziom wilgotności w pomieszczeniu, zapewniając idealne warunki klimatyczne.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 17 900,00 zł (netto: 14 552,85 zł )
szt.
  • nowość

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH3

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH3
Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH3

Nawilżacze niskociśnieniowe serii PH to doskonałe rozwiązanie dla magazynów, laboratoriów, hal produkcyjnych, oranżerii, chłodni, miejsc z przechowywaniem wina, owoców czy kwiaciarni. Dzięki innowacyjnej technologii rozpylania wody poprzez siłę odśrodkową, generują mikroskopijną mgiełkę o kroplach poniżej 20 μm, co minimalizuje osadzanie się kamienia wapiennego. Model PH oferuje regulowaną wydajność nawilżania od 1 do 2,5 l/godz. oraz przepływ powietrza wynoszący 280 m3/godz. Gwarantują stałą wilgotność niezależnie od temperatury i poziomu wilgotności. Nawilżacze posiadają opcję sterowania zewnętrznym higrostatem mechanicznym, a także redukują ładunki elektrostatyczne. Są odporne na warunki IP56. Wymiary 400 x 503 x 572 mm i waga 11 kg umożliwiają efektywne nawilżanie obszarów do 1200 m3 lub 500 m2, zapewniając komfortowe i zdrowe środowisko.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 590,00 zł (netto: 4 544,72 zł )
szt.

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH5

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH5
Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH5

Nawilżacze niskociśnieniowe serii PH to doskonałe rozwiązanie dla magazynów, laboratoriów, hal produkcyjnych, oranżerii, chłodni, miejsc z przechowywaniem wina, owoców czy kwiaciarni. Dzięki innowacyjnej technologii rozpylania wody poprzez siłę odśrodkową, generują mikroskopijną mgiełkę o kroplach poniżej 20 μm, co minimalizuje osadzanie się kamienia wapiennego. Model PH oferuje regulowaną wydajność nawilżania od 1 do 5,0 l/godz. oraz przepływ powietrza wynoszący 330 m3/godz. Gwarantują stałą wilgotność niezależnie od temperatury i poziomu wilgotności. Nawilżacze posiadają opcję sterowania zewnętrznym higrostatem mechanicznym, a także redukują ładunki elektrostatyczne. Są odporne na warunki IP56. Wymiary 400 x 503 x 572 mm i waga 11 kg umożliwiają efektywne nawilżanie obszarów do 1200 m3 lub 500 m2, zapewniając komfortowe i zdrowe środowisko.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 690,00 zł (netto: 4 626,02 zł )
szt.

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH7

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH7
Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO PH7

Nawilżacze niskociśnieniowe serii PH są idealne do zastosowania w magazynach, laboratoriach, halach produkcyjnych, oranżeriach, chłodniach, magazynach z winem lub owocami, kwiaciarniach i innych miejscach. Działają na zasadzie rozpylenia wody poprzez siłę odśrodkową, generując mikroskopijną mgiełkę o kroplach poniżej 20 μm, co minimalizuje osadzanie się kamienia wapiennego. Wydajność nawilżania w zakresie od 1 do 7,5 l/godz. oraz przepływ powietrza wynoszący 390 m3/godz. gwarantują stabilną wilgotność. Nawilżacze posiadają opcję sterowania zewnętrznym higrostatem mechanicznym, a regulowana wydajność dostosowuje się do potrzeb. Redukują ładunki elektrostatyczne i są odporne na warunki IP56. Zastosowanie ich zapewnia komfortowe i zdrowe środowisko, a ich wymiary 420 x 373 x 507 mm i waga 13 kg umożliwiają wydajne nawilżanie obszarów do 1200 m3 lub 500 m2.

Dostępność: Ostatnie sztuki

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 790,00 zł (netto: 4 707,32 zł )
szt.

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO UCP-Fly H20

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO UCP-Fly H20
Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO UCP-Fly H20

Nawilżacze niskociśnieniowe UCP-Fly to doskonałe rozwiązanie dla magazynów, laboratoriów, hal produkcyjnych, oranżerii, chłodni, magazynów z winem lub owocami, kwiaciarni i innych miejsc. Działają na zasadzie rozpylenia wody poprzez siłę odśrodkową, tworząc mikroskopijną mgiełkę o kroplach poniżej 20 μm, co skutecznie redukuje osadzanie się kamienia wapiennego. Charakteryzują się wydajnością od 15 do 30 l/godz. oraz przepływem powietrza wynoszącym 1.100 m3/godz. Możliwość regulacji wydajności, sterowania higrostatem mechanicznym, redukcji ładunków elektrostatycznych i odporność na warunki IP55 sprawiają, że są niezastąpione w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności. Nawilżacze te dostarczają stałą wydajność niezależnie od temperatury i wilgotności, zapewniając komfort i zdrowe otoczenie. Wymiary: 478 x 480 x 579 mm, waga 13 kg. Odpowiednie do pomieszczeń o kubaturze do 3000 m3.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 4 690,00 zł (netto: 3 813,01 zł )
szt.

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO UCP-Fly H25

Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO UCP-Fly H25
Nawilżacz Niskociśnieniowy FRANCO UCP-Fly H25

Nawilżacze niskociśnieniowe UCP-Fly to efektywne rozwiązanie do utrzymania odpowiedniej wilgotności w różnych przestrzeniach, takich jak magazyny, laboratoria, hale produkcyjne, oranżerie, chłodnie, zimne magazyny z winem lub owocami, kwiaciarnie itp. Działają na zasadzie rozpylenia wody poprzez siłę odśrodkową, tworząc bardzo drobną mgiełkę o kroplach poniżej 20 µm, co minimalizuje osadzanie się kamienia wapiennego. Nawilżacze te charakteryzują się wydajnością od 15 do 30 l/godz. oraz przepływem powietrza wynoszącym 1.800 m3/godz. Regulacja wydajności, redukcja ładunków elektrostatycznych, a także możliwość sterowania zewnętrznym higrostatem mechanicznym sprawiają, że są elastycznym narzędziem dostosowującym się do potrzeb. Zapewniają stałą wydajność nawilżania niezależną od temperatury i wilgotności. Nawilżacze UCP-Fly mają przeciętny pobór mocy 390 W, zasilane są wodą z wodociągu w zakresie 200–600 kPa. Odpowiednie do pomieszczeń o kubaturze do 3000 m3. Wymiary: 478 x 480 x 579 mm, waga 13 kg.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4 790,00 zł (netto: 3 894,31 zł )
szt.

Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN FOGMAX

Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN FOGMAX
Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN FOGMAX

Profesjonalny nawilżacz niskociśnieniowy FOGMAX od holenderskiej firmy iTEC to doskonałe rozwiązanie do utrzymania optymalnej wilgotności w przestrzeniach takich jak magazyny, laboratoria, hale produkcyjne, oranżerie czy chłodnie. Działając na zasadzie rozpylenia wody przez siłę odśrodkową, tworzy bardzo drobną mgiełkę, która błyskawicznie paruje, minimalizując osadzanie się kamienia wapiennego. Stała wydajność nawilżania niezależna od warunków temperatury i wilgotności, opcjonalne sterowanie higrostatem mechanicznym oraz ekonomiczne zużycie energii (tylko 90 W) to atuty tego nawilżacza. Dodatkowo, redukuje ładunki elektrostatyczne. Z wydajnością 8 l/godz. i pojemnością zbiornika 2 l, FOGMAX jest efektywny w różnorodnych zastosowaniach. Jego kompaktowe wymiary (370 x 370 x 480 mm) i waga 9 kg sprawiają, że jest praktyczny i wydajny w zapewnianiu odpowiedniej wilgotności w różnych przestrzeniach.

Dostępność: brak towaru

Cena: 3 650,00 zł (netto: 2 967,48 zł )

Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN SUPERFOG

Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN SUPERFOG
Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN SUPERFOG

Profesjonalny nawilżacz niskociśnieniowy Superfog od holenderskiej firmy iTEC to doskonałe rozwiązanie do utrzymania optymalnej wilgotności w różnych miejscach, takich jak magazyny, laboratoria, hale produkcyjne czy chłodnie. Działając na zasadzie rozpylenia wody poprzez siłę odśrodkową, tworzy bardzo drobną mgiełkę, która szybko paruje, minimalizując osadzanie się kamienia wapiennego. Nawilżacz zapewnia stałą wydajność niezależnie od warunków temperaturowych i wilgotności, a sterowanie higrostatem mechanicznym jest opcjonalne. Oszczędność energii (tylko 90 W) oraz zdolność redukcji ładunków elektrostatycznych to dodatkowe atuty. Maksymalna wydajność 8 l/godz. oraz pojemność zbiornika 2 l sprawiają, że jest idealny do różnorodnych zastosowań. Dzięki kompaktowym wymiarom (370 x 370 x 480 mm) i wadze 9 kg, Superfog jest praktycznym i skutecznym narzędziem do zapewnienia odpowiedniej wilgotności w różnych przestrzeniach.

Dostępność: Ostatnie sztuki

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3 900,00 zł (netto: 3 170,73 zł )
szt.

Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN ULTRAFOG

Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN ULTRAFOG
Nawilżacz Niskociśnieniowy IDEALIN ULTRAFOG

Nawilżacz niskociśnieniowy ULTRAFOG firmy iTEC to profesjonalne rozwiązanie idealne dla magazynów, laboratoriów, hal produkcyjnych, oranżerii, chłodni, kwiaciarni i innych przestrzeni. Działa na zasadzie rozpylenia wody poprzez siłę odśrodkową, tworząc drobną mgiełkę, która szybko paruje, minimalizując osadzanie się kamienia wapiennego. Stała wydajność nawilżania niezależna od warunków temperatury i wilgotności oraz opcja sterowania higrostatem mechanicznym zapewniają optymalne warunki. Ten nawilżacz charakteryzuje się niskim zużyciem energii (tylko 90 W), redukcją ładunków elektrostatycznych i gwarancją 12/24 miesiące. Z wydajnością 2 l/godz. i pojemnością zbiornika 2 l, ULTRAFOG sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Przy poziomie głośności 55 db(A), kompaktowych wymiarach (370 x 370 x 1100 mm) i wadze 8 kg, ten nawilżacz jest efektywnym i praktycznym narzędziem do utrzymania odpowiedniej wilgotności powietrza w różnorodnych przestrzeniach.

Dostępność: brak towaru

Cena: 3 690,00 zł (netto: 3 000,00 zł )

Nawilżacz Niskociśnieniowy MiniNEB

Nawilżacz Niskociśnieniowy MiniNEB
Nawilżacz Niskociśnieniowy MiniNEB

Innowacyjny nawilżacz niskociśnieniowy doskonały do magazynów, laboratoriów, hal produkcyjnych, oranżerii, chłodni i innych przestrzeni. Działa na zasadzie odśrodkowego rozpylenia wody, tworząc drobną mgiełkę, która błyskawicznie paruje, minimalizując osadzanie się kamienia wapiennego. Stała wydajność nawilżania niezależna od warunków. Może być sterowany higrostatem mechanicznym. Wbudowany filtr powietrza i automatyczne wyłączanie przy pustym zbiorniku. Wyjątkowo niewielki zbiornik wody zapewnia maksymalną sterylność. Redukuje ładunki elektrostatyczne. Moc 23 W, wydajność 1000 ml/godz, przepływ powietrza 80 m3/godz. Przeznaczony do pomieszczeń o kubaturze 450m3 lub powierzchni 150m2. Zakres temperatury +1°C do +35°C, wilgotności 0% RH do 100% RH. Możliwość stałego przyłącza wody.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 590,00 zł (netto: 2 105,69 zł )
szt.

Nawilżacz Niskociśnieniowy NEB 6500

Nawilżacz Niskociśnieniowy NEB 6500
Nawilżacz Niskociśnieniowy NEB 6500

Profesjonalny nawilżacz niskociśnieniowy, idealny do magazynów, laboratoriów, hal produkcyjnych, oranżerii, chłodni oraz innych przestrzeni. Działa na zasadzie rozpylenia wody poprzez siłę odśrodkową, tworząc drobną mgiełkę, która natychmiast paruje, minimalizując osadzanie się kamienia wapiennego. Wydajność nawilżania jest niezależna od warunków środowiskowych. Model wyposażony w higrostat mechaniczny, filtr powietrza, automatyczne wyłączenie przy pustym zbiorniku i mały, sterylny zbiornik wody. Redukuje ładunki elektrostatyczne. Możliwość montażu na ścianie lub suficie. Charakteryzuje się mocą 220 W, wydajnością od 0,85 do 6,5 l/godz i przepływem powietrza 280 m3/godz. Odpowiedni do kubatury 1200m3 lub powierzchni 500m2. Zakres temperatury pracy +1 C do +35 C, z grzałką -2 C do +35 C, a zakres wilgotności 0% RH do 100% RH.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 750,00 zł (netto: 4 674,80 zł )
szt.

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B250 Electronic

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B250 Electronic
Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B250 Electronic

Zaawansowany nawilżacz ewaporacyjny niemieckiej firmy BRUNE oferuje profesjonalne nawilżanie i oczyszczanie powietrza. Metoda zimnego odparowania wody regulowana elektronicznie zapewnia optymalną wilgotność. Posiada BIO filtr wstępny, który zbiera zanieczyszczenia, a cząsteczki kurzu i zapachy wiążą się z wyparowaną wodą i osadzają na podłodze. Sterowanie elektroniczne, 2 prędkości wentylatora i tryb AUTO. Zakres higrometru elektronicznego 30-80%. Duży zbiornik lub opcja stałego podłączenia wody. System antybakteryjny ograniczający rozwój mikroorganizmów. Wydajność 1200 ml/godz, cichy w działaniu. Przeznaczony dla pomieszczeń o kubaturze 500m3 lub powierzchni 180m2.

Dostępność: niedostępny

Cena: 4 990,00 zł (netto: 4 056,91 zł )

Nawilżacz Profesjonalny Brune B280

Nawilżacz Profesjonalny Brune B280
Nawilżacz Profesjonalny Brune B280

Nowatorski nawilżacz ewaporacyjny od renomowanego niemieckiego producenta BRUNE to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń biurowych, muzeów, bibliotek, laboratoriów, przedszkoli oraz domów. Zapewnia optymalną wilgotność poprzez zimne odparowanie wody, regulowane elektronicznie. Wyposażony w BIO filtr wstępny, eliminuje zanieczyszczenia powietrza, a wyparowane cząsteczki wody zatrzymują kurz i zapachy na podłodze. Model oferuje elektroniczne sterowanie z 8 prędkościami wentylatora i trybem AUTO, zakres higrometru 30%RH-80%H, oraz opcje takie jak czujnik wycieku wody, jonizator powietrza i system UV przeciwdziałający mikroorganizmom. Cicha praca, duży zbiornik na wodę (25 litrów), niskie zużycie energii i gwarancja 24 miesiące to tylko część cech tego zaawansowanego nawilżacza. Dzięki wydajności 1200 ml/godz. i przepływowi powietrza do 500 m3/godz., idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach do 180 m2.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena: 5 190,00 zł (netto: 4 219,51 zł )
szt.

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B300 Electronic

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B300 Electronic
Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B300 Electronic

Zaawansowany nawilżacz ewaporacyjny niemieckiej firmy BRUNE zapewnia profesjonalne nawilżanie i oczyszczanie powietrza. Metoda zimnego odparowania wody gwarantuje optymalną wilgotność, sterowaną elektronicznie. Wyposażony w BIO filtr wstępny, który zbiera zanieczyszczenia, a woda wiąże cząsteczki kurzu i zapachy, utrzymując powietrze czyste. Sterowanie elektroniczne, 2 prędkości wentylatora i tryb AUTO. Posiada system UV-C antybakteryjny standardowo. Duży zbiornik na wodę lub opcja stałego przyłącza. Ochrona przed wyciekiem wody. Wydajność 1400 ml/godz, przepływ powietrza 600m3/godz. Przeznaczony dla pomieszczeń o kubaturze 500m3 lub powierzchni 180m2.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena: 7 890,00 zł (netto: 6 414,63 zł )
szt.

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B500

Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B500
Nawilżacz Profesjonalny BRUNE B500

Zaawansowany nawilżacz ewaporacyjny od niemieckiego producenta BRUNE oferuje wysoką wydajność i dodatkowe funkcje. Zapewnia skuteczne nawilżanie poprzez zimne odparowanie wody, regulowane elektronicznie dla optymalnej wilgotności. System oczyszczania powietrza z filtrami BIO wstępnymi oraz wiązaniem cząsteczek kurzu i zapachów. Sterowanie elektroniczne z pilotem, różne prędkości wentylatora i tryb AUTO. Znaczna pojemność zbiornika na wodę lub opcja stałego przyłącza. Opcjonalne funkcje to kontrola radiowa, system UV przeciwdziałający bakteriom i grzybom, oraz eliminacja osadzania się nacieków wapiennych. Maksymalna wydajność 2,6 l/godz, przepływ powietrza 900 m3/godz. Przeznaczony do pomieszczeń o kubaturze 1000m3 lub powierzchni 420m2.

Dostępność: niedostępny

Cena: 17 900,00 zł (netto: 14 552,85 zł )

Nawilżacz Profesjonalny PCMH45

Nawilżacz Profesjonalny PCMH45
Nawilżacz Profesjonalny PCMH45

Komercyjny nawilżacz ewaporacyjny PCMH45 oferuje zaawansowane nawilżanie i oczyszczanie powietrza. Wykorzystuje zimne odparowanie wody, regulowane elektronicznie, i BIO filtr wstępny do osadzania zanieczyszczeń. Sterowanie elektroniczne, 3 prędkości wentylatora, oraz zakres higrometru elektronicznego (30%RH/40%RH/60%RH) lub stałe nawilżanie. Posiada opcję zewnętrznego higrostatu dla trybu auto restart. Wydajność 1800 ml/godz, duża pojemność zbiornika 30 litrów lub stałe podłączenie wody. Cichy i energooszczędny, redukuje ładunki elektrostatyczne. Idealny do pomieszczeń o kubaturze 800m3 lub powierzchni 280m2. Z wyposażenia: kółka, wskaźnik poziomu wody z alarmem, podłączenie do wodociągu, timer 2/4/8 godzin.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 359,00 zł (netto: 1 917,89 zł )
szt.

Nawilżacz Profesjonalny THA146

Nawilżacz Profesjonalny THA146
Nawilżacz Profesjonalny THA146

Komercyjny nawilżacz ewaporacyjny to zaawansowane rozwiązanie do nawilżania i oczyszczania powietrza w pomieszczeniach komercyjnych. Działa na zasadzie zimnego odparowania wody, co reguluje wilgotność poprzez higrostat. Filtr wstępny usuwa zanieczyszczenia, a wyparowane cząsteczki wody wiążą cząsteczki kurzu i zapachy. Nawilżacz oferuje dwie prędkości wentylatora, automatyczne włączanie po opróżnieniu zbiornika o pojemności 34 litrów oraz wydajność 1000/2500 ml/godz. w zależności od warunków. Zapewnia komfortową wilgotność w pomieszczeniach o kubaturze do 900m3 lub powierzchni 300 m2. Redukuje ładunki elektrostatyczne i posiada wskaźnik poziomu wody. Zestawienie funkcji, niski poziom hałasu (29-48 db(A)) i możliwość stałego podłączenia wody czynią go wszechstronnym urządzeniem do poprawy jakości powietrza.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 2 650,00 zł (netto: 2 154,47 zł )
szt.
Bestsellery
Klimatyzator przenośny profesjonalny FRAL SUPER COOL FSC14.2SC Wi-Fi
Klimatyzator przenośny profesjonalny FRAL SUPER COOL FSC14.2SC Wi-Fi

3 590,00 zł

2 918,70 zł

Uszczelka okienna do klimatyzatorów przenośnych
Uszczelka okienna do klimatyzatorów przenośnych

96,00 zł

78,05 zł

szt.
Klimatyzator przenośny FRAL SUPER COOL FSC14.2 Black
Klimatyzator przenośny FRAL SUPER COOL FSC14.2 Black

2 990,00 zł

2 430,89 zł

Klimatyzator przenośny do kampera FRAL SUPER COOL FSC09.1 Wi-Fi
Klimatyzator przenośny do kampera FRAL SUPER COOL FSC09.1 Wi-Fi

2 150,00 zł

1 747,97 zł

Klimatyzator przenośny do kampera FRAL SUPER COOL FSC03 R290
Klimatyzator przenośny do kampera FRAL SUPER COOL FSC03 R290

1 649,00 zł

1 340,65 zł

Klimatyzator przenośny do kampera FRAL SUPER COOL FSC03.1
Klimatyzator przenośny do kampera FRAL SUPER COOL FSC03.1

1 690,00 zł

1 373,98 zł

szt.
Klimatyzator przenośny do kampera FRAL SUPER COOL FSC04 WI-FI
Klimatyzator przenośny do kampera FRAL SUPER COOL FSC04 WI-FI

1 990,00 zł

1 617,89 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl